شماره : 3754
24 / 11 / 1402 - 11:14

جدایی توافقی ۲ بازیکن تراکتور

به گزارش روزنامه مسرور، عارف رستمی دومین بازیکن مصدوم تراکتور به صورت توافقی و با نظر مثبت خمز از این تیم جدا شد. رستمی در تعطیلات نیم فصل در سانحه تصادف دچار شکستگی دست شده و ظاهرا تا پایان فصل قادر به بازگشت به تمرینات نبوده و از لیست باشگاه تراکتور خارج شد. ۲ هفته


به گزارش روزنامه مسرور، عارف رستمی دومین بازیکن مصدوم تراکتور به صورت توافقی و با نظر مثبت خمز از این تیم جدا شد.

رستمی در تعطیلات نیم فصل در سانحه تصادف دچار شکستگی دست شده و ظاهرا تا پایان فصل قادر به بازگشت به تمرینات نبوده و از لیست باشگاه تراکتور خارج شد.

۲ هفته پیش محمد قنبری دیگر بازیکن مصدوم تراکتور هم از لیست این تیم خارج شده بود.

همچنین سعید ایران‌خواه، بازیکن تیم تراکتور به بعد از اتمام خدمت سربازی اش به تیم تراکتور بازگشته بود، نتوانست رضایت خمز برای ماندن در تیم را جلب کند و وی نیز از تیم تراکتور جدا شد.

ایران خواه جزء سهمیه زیر ۲۳ سال تیم تراکتور محسوب می‌شد.

پایان پیام/۶۰۰۱۷/س
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدثبت شده در سایت روزنامه مسرور طی شماره 3754 توسط mjtsuq و در روز سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت 11:14:30
© Copyright 2024 http://masruronline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3752
23 / 11 / 1402 - 13:25

رام کردن توپ با ضربه‌های یک فوتبالیست تبریزی+فیلم

روزنامه مسرور؛ تبریز، فرهاد فرهادپور: محمدرضا مسعودی فوتبالیست بااستعداد تبریزی با حرکات نمایشی خود با توپ، تحسین همگان را برانگیخته است. گویی که توپ چونان برده‌ای اسیر این فوتبالیست بوده و فقط از وی فرمان می برد که به کدام سمت بچرخد. مسعودی تنها ۲۰ سال دارد و روزهای آغازین خدمتش را در هنگ مرزی


روزنامه مسرور؛ تبریز، فرهاد فرهادپور: محمدرضا مسعودی فوتبالیست بااستعداد تبریزی با حرکات نمایشی خود با توپ، تحسین همگان را برانگیخته است. گویی که توپ چونان برده‌ای اسیر این فوتبالیست بوده و فقط از وی فرمان می برد که به کدام سمت بچرخد.

مسعودی تنها ۲۰ سال دارد و روزهای آغازین خدمتش را در هنگ مرزی می‌گذراند. سوالی که به ذهن خطور می‌کند وی با این همه استعداد چرا عضو باشگاهی نیست و چرا اصلا محل خدمتش در تیم‌های نظامی نمی‌باشد.

تخریب شدم اما سکوت کردم

مسعودی در مورد شروع فوتبالش گفت: از ۷ سالگی  فوتبال را در آکادمی شروع کردم و در تیم های ملی پوشان، آکادمی تراکتورسازی، کارگران تبریز، گسترش فوتبال تبریز، فولادوند و عقاب مهر در رده پایه سابقه حضور داشتم.

۲ سال پیش ‌‌از طرف بعضی دوستان و مربی‌ها تخریب شدم اما فقط تلاش کردم و ترجیح دادم سکوت کنم.

 

حرکت مارادونا و الگوبرداری از مسی

توپ، انگار گرد نیست و گویی به پاهای مسعودی چسبیده است. حرکاتی که مارادونا و مسی با توپ انجام می دادند و برایمان هیجان‌انگیز بود را حالا این فوتبالیست تبریزی به راحتی انجام می‌دهد.

مسعودی می‌گوید: با بیش از ۲۰ حرکت می‌توانم توپ را بلند و حرکات نمایشی اجرا کنم. موقع درگذشت مارادونا یک حرکتی از مارادونا با توپ در تلویزیون پخش شد که دیدم با کتف توپ را ضربه می‌ز‌د و من هم آن را یاد گرفتم و الان ۱۵۰ضربه می توانم با کتف بزنم. اما باید بگویم الگوی اصلی ورزشی من توی فوتبال مسی هست و همیشه سعی می‌کنم مثل مسی تمرین کنم.

به دریبل‌های نیمار هم توجه می کردم چون حرفه‌ای استوپ ‌می‌کرد.

می خواهم تماشا شوم نه تماشاگر

محمدرضا مسعودی ‌‌این روزها دیگر کمتر فوتبال نگاه می‌کند. خودش می‌گوید: از موقعی هم که مسی از پاریس به میامی رفت دیگر دل و دماغ فوتبال دیدن ندارم ولی قبلا تا می‌شنیدم بارسلونا بازی دارد کامل به بازی نگاه می‌کردم و تمامی توجهم به بازی بود.

الان هم خیلی کم به فوتبال نگاه می‌کنم، راستش بیشتر دوست دارم خودم تماشا بشم نه تماشاگر.

باید برای حضور در مسابقات جهانی کامل شوم

مسابقات جهانی حرکات نمایشی با توپ برگزار می‌شود اما مسعودی‌ برای حضور در این مسابقات اقدامی نکرده است.

‌ برای شرکت در این مسابقات اقدامی نکردم دلیلش هم این است که چون می‌خواهم اول فوتبالیست خیلی کاملی باشم که بتوانم خیلی از حرکات را یاد بگیرم. ایده‌های جدیدی دارم که می‌خواهم آنها را پیاده کنم اما هدف اصلی من فوتبالیست شدن است نه انجام حرکات نمایشی.

شماره ۷ بهم ندادند استارت زدم

در یکی از تیم هایی که نام بردم فقط بصورت مبتدی ۳ سال در کنار تیم تمرین کردم،  بیشترین کاری که باعث پیشرفت من شد فقط بی‌توجهی بعضی مربی‌ها بود و اوج انگیزه من از تیمی دیگر شروع شد که از مربی شماره ۷ رو خواستم و بهم نداد و منم استارت خودم رو بصورت جدی زدم.

تراکتوری‌ها تشویقم کردند

این فوتبالیست تبریزی سابقه اجرای حرکات با توپ پیش بازیکنان تیم تراکتور را دارد.

حرکاتم مورد پسند همه‌شان قرار گرفت و عارف هم دوست داشته و به خاطر زحماتی که واسه این حرکات کشیدم؛ از من تشکر کرد.

از مسئولان تشکر می‌کنم به بعضی از همایش‌ها دعوتم کردند تا برنامه اجرا کنم و دیده شوم؛  اما انتظار دارم زحمات من را ببینند و من هم بتوانم در تیمی بازی کنم تا بازی خودم را نشان بدهم.

با نام خدا تمرینات را شروع می کنم

کار در کارواش، نماکاری، کارگری و آخرین کار من تو عطاری بود اونجا کار می‌کردم صاحب مغازه به من گفت داداش اینطوری نمیشه یا اینجا کار می‌کنی یا می‌روی سراغ هدف‌ات. من هم تصمیم گرفتم بروم سراغ هدفم و خدا را شکر نتیجه زحماتم رو می بینم چون هر روز با نام خدا تمرینات را شروع و در آخر با شکر‌گذاری تمام می‌کنم.

پدرم آرزوی می‌کرد من را در تلویزیون ببیند

پدرم توی ۶ سالگی بهم گفت چی میشه تو رو هم در‌ تلویزیون ببینم چون خودش به خاطر این که روستا زندگی می‌کرد، نتوانسته بود فوتبال بازی کند. بازی پدرم رو موقعی که فوتسال بازی می‌کرد دیده بودم خیلی خوب بود.

منم در حال تلاش هستم تا جزو بهترین فوتبالیست های تبریز شوم چون هم اعتماد به نفس دارم و هم ایمان کامل دارم به خودم و زحماتی که می‌کشم.

همچنین دوست دارم توی تیم تراکتور فوتبال بازی کنم و یک فوتبال خاص رو به تمامی تماشاگران تبریزی به نمایش بگذارم.

 

پایان پیام/۶۰۰۱۷
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدثبت شده در سایت روزنامه مسرور طی شماره 3752 توسط mjtsuq و در روز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت 13:25:25
© Copyright 2024 http://masruronline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3750
23 / 11 / 1402 - 11:34

۲ برگ برنده والیبال مس سونگون

به گزارش روزنامه مسرور، جدال والیبالی تبریز و اصفهان به راند سوم کشید و تیم صعودکننده به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک کشور در جدال مس سونگون با سپاهان در اصفهان مشخص خواهد شد. شاگردان غیاثی در اصفهان با وجود اینکه ۲ ست را واگذار کرده بودند، کامبک زده و ۳ ر ۲ به


به گزارش روزنامه مسرور، جدال والیبالی تبریز و اصفهان به راند سوم کشید و تیم صعودکننده به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک کشور در جدال مس سونگون با سپاهان در اصفهان مشخص خواهد شد.

شاگردان غیاثی در اصفهان با وجود اینکه ۲ ست را واگذار کرده بودند، کامبک زده و ۳ ر ۲ به پیروزی رسیدند.

در تبریز هم ست اول به سود مس سونگون به اتمام رسیده و ست دوم هم ۲۳ بر ۲۰ به سود میزبان بود که ورق برگشت و اینبار سپاهانی‌ها کامبک زده و با پیروزی در این ست و دو ست بعدی بازی را به سود خود رقم زدند.

حالا تیم پیروزی این بازی به دیدار سوم کشید که باید در اصفهان برگزار شود.

تیم مس سونگون ۲ کارت برنده دارد که می‌تواند پیروزی این تیم در اصفهان را تکرار کند.

مربی قوی و با دانش به نام محمد غیاثی که در سطح لیگ برتر است، اما به خاطر عرق و علاقه‌اش به زادگاهش هدایت تیم دسته یکمی مس را تقبل کرده و دوم بازیکنان جوان تیم مس سونگون که بارها ثابت کرده‌اند را با تلاش خود قادر به عبور از هر سختی هستند، همانطور که در دور مقدماتی اولین شکست تیم گل گهر سیرجان صدرنشین را تحمیل کردند و در اصفهان تیم سپاهان را مغلوب کردند.

پیروزی تیم مس در اصفهان برابر سپاهان دور از انتظار نیست و بلندقامتان دیار سهند شایستگی برد در این بازی و حریف بعدی و صعود به لیگ برتر والیبال کشور را دارند.

پایان پیام/۶۰۰۱۷/س
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدثبت شده در سایت روزنامه مسرور طی شماره 3750 توسط mjtsuq و در روز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت 11:34:06
© Copyright 2024 http://masruronline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3749
23 / 11 / 1402 - 9:12

یک بازیکن برزیلی مدنظر باشگاه تراکتور

به گزارش روزنامه مسرور، هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل باشگاه تراکتور اظهار داشت: حاکمیت در راستای اداره کشور، علاوه بر تامین امکانات سخت افزاری مثل پل، جاده و بیمارستان، وظیفه دارد تا برای تفریحات مردم نیز مخارجی را متحمل شود. حاکمیت‌ها معمولا وظیفه ایجاد شادی، نشاط و تفریحات مردم را در راستای مطلوبیت روانی جامعه به


به گزارش روزنامه مسرور، هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل باشگاه تراکتور اظهار داشت: حاکمیت در راستای اداره کشور، علاوه بر تامین امکانات سخت افزاری مثل پل، جاده و بیمارستان، وظیفه دارد تا برای تفریحات مردم نیز مخارجی را متحمل شود. حاکمیت‌ها معمولا وظیفه ایجاد شادی، نشاط و تفریحات مردم را در راستای مطلوبیت روانی جامعه به ورزش واگذار می‌کنند. ورزش به راحتی می‌تواند شادی و نشاط را در جامعه گسترش دهد و انجام این کار موردتوجه باشگاه تراکتور قرار گرفته تا شادی را برای هواداران ایجاد کند.

وی با بیان این‌که آقای زنوزی در باشگاه تراکتور بدون درآمدی از دولت برای مطلوبیت روانی مردم هزینه می‌کند، اظهار کرد: درآمدزایی برای باشگاه‌ها از چهار شیوه انجام می‌گیرد. اولی حق پخش تلویزیونی که در کشور ما وجود ندارد. دومی بلیت فروشی است که درآمد ناچیزی دارد. اسپانسر و فروش محصولات نیز منابع دیگر کسب درآمد هستند.

نصیرزاده گفت: در دنیا بعد از بانک و بیمه، بیشترین درآمد در ورزش و فوتبال است، ولی ما هیچ درآمدی در این حوزه نداریم و سالانه صدها میلیارد تومان هم خرج می‌کنیم. صداوسیما برای پخش دو بازی در فصل ۳۲ هزار میلیارد تومان درآمد دارد، ولی ریالی از آن را به فوتبال نمی‌دهد.

وی با بیان این‌که دو سه باشگاه خصوصی در کشورمان هستند که براساس علاقمندی مالکانشان اداره می‌شوند، گفت: باشگاه‌‌داری درآمد ندارد و ما حتی از مالیات هم معاف نیستیم. خوشبختانه با امضای قرارداد امروز، باشگاه تراکتور هفت درصد در شرکت معدنی سهامدار می‌شود. 

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص آخرین وضعیت تیم نیز گفت: فعلاً درخواست کادرفنی تیم، برخلاف برخی گمانه‌زنی‌ها، هافبک دفاعی و یا فوروارد نیست، می‌خواهیم بازیکنی در پست وینگر جایگزین محمد قنبری کنیم. کادرفنی در اردوی ترکیه بازیکنان مختلفی را در پست هافبک دفاعی محک زده و مشکلی از این حیث وجود ندارد. یادمان نرفته که بازیکنی همچون رضا اسدی با تغییر پست، به موفقیت‌های کنونی دست یافته است. 

وی با اشاره به مصدومیت و عمل جراحی قنبری، افزود: احتمالاً او را تا پایان فصل در اختیار نداشته باشیم. جذب بازیکن خارجی برای تیم متفاوت‌تر از بازیکن داخلی است. بازیکن خارجی تا زمانی که قرارداد بسته نشود، نمی‌آید. قرارداد «رومل کیوتو» را نیز بر اساس سوابق گذشته به گونه‌ای منعقد کرده بودیم که در صورت عدم رضایت کادرفنی، از تیم جدا شود. بازیکن خیلی خوبی بود، ولی به مرز آمادگی نرسیده بود.

نصیرزاده ادامه داد: حضور چند بازیکنی که در فضای مجازی نامی از آن‌ها برده می‌شود، صحت ندارد. فعلاً بازیکن برزیلی که در لیگ تایلند بازی می‌کند، مدنظرمان قرار دارد.

پایان پیام/۶۰۰۱۷
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدثبت شده در سایت روزنامه مسرور طی شماره 3749 توسط mjtsuq و در روز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت 09:12:41
© Copyright 2024 http://masruronline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3748
23 / 11 / 1402 - 2:20

چرا باشگاه تراکتور وارد بورس نشد؟

به گزارش روزنامه مسرور، محمدرضا زنوزی در خصوص ورود تراکتور به بورس، گفت: یک‌سری کارهای زیرساختی برای تراکتور انجام می‌دهیم و ورود به بورس را متوقف کرده‌ایم. تولید یکی از کارها همین خرید سهام معادن و شرکت‌ها است. البته طبق قوانین، باشگاه‌ها نمی‌توانند بیش از ۲۰ درصد سهام یک شرکت را خریداری کنند. همچنین مگا


به گزارش روزنامه مسرور، محمدرضا زنوزی در خصوص ورود تراکتور به بورس، گفت: یک‌سری کارهای زیرساختی برای تراکتور انجام می‌دهیم و ورود به بورس را متوقف کرده‌ایم. تولید یکی از کارها همین خرید سهام معادن و شرکت‌ها است. البته طبق قوانین، باشگاه‌ها نمی‌توانند بیش از ۲۰ درصد سهام یک شرکت را خریداری کنند. همچنین مگا اپلیکیشن باشگاه که اپلیکیشن‌های دیگر را در خود جای داده، به زودی آغاز به کار خواهد کرد. ما در گذشته به اهداف‌مان در خصوص اپلیکیشن دست نیافته بودیم، ولی اینبار شاهد کار متفاوت‌تر خواهیم بود که فاز اول آن با بلیت فروشی هواپیما، قطار و … آغاز می‌شود. 

زنوزی خاطرنشان کرد: سهام دو باشگاه تهرانی را در بورس عرضه کرده‌اند و اکنون با مشکل مواجه شده‌اند. البته ما می‌خواستیم پس از تعریف منابع درآمدی برای تراکتور، سهام باشگاه را در بورس عرضه کنیم. اگر حمایت بخش دولتی نباشد، ارزش سهام باشگاه‌‌های مذکور بیش از این افت می‌کند.

مالک باشگاه تراکتور در خصوص تیم‌داری رخش خودرو در لیگ سه، مطرح کرد: باتوجه به حمایت‌مان از تراکتور، قوانین AFC اجازه نمی‌دهد تیم دیگری در لیگ برتر و دسته یک داشته باشیم. به همین دلیل رخش خودرو در لیگ‌های پایین‌تر حضور دارد و هدف‌مان انجام وظایف اجتماعی و سرمایه‌گذاری در راستای کشف استعدادهای این مرز و بوم است.

پایان پیام/۶۰۰۱۷
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدثبت شده در سایت روزنامه مسرور طی شماره 3748 توسط mjtsuq و در روز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت 02:20:33
© Copyright 2024 http://masruronline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3746
23 / 11 / 1402 - 1:19

نصیرزاده خبر داد؛ یک بازیکن برزیلی مدنظر باشگاه تراکتور

به گزارش روزنامه مسرور، هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل باشگاه تراکتور اظهار داشت: حاکمیت در راستای اداره کشور، علاوه بر تامین امکانات سخت افزاری مثل پل، جاده و بیمارستان، وظیفه دارد تا برای تفریحات مردم نیز مخارجی را متحمل شود. حاکمیت‌ها معمولا وظیفه ایجاد شادی، نشاط و تفریحات مردم را در راستای مطلوبیت روانی جامعه به


به گزارش روزنامه مسرور، هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل باشگاه تراکتور اظهار داشت: حاکمیت در راستای اداره کشور، علاوه بر تامین امکانات سخت افزاری مثل پل، جاده و بیمارستان، وظیفه دارد تا برای تفریحات مردم نیز مخارجی را متحمل شود. حاکمیت‌ها معمولا وظیفه ایجاد شادی، نشاط و تفریحات مردم را در راستای مطلوبیت روانی جامعه به ورزش واگذار می‌کنند. ورزش به راحتی می‌تواند شادی و نشاط را در جامعه گسترش دهد و انجام این کار موردتوجه باشگاه تراکتور قرار گرفته تا شادی را برای هواداران ایجاد کند.

وی با بیان این‌که آقای زنوزی در باشگاه تراکتور بدون درآمدی از دولت برای مطلوبیت روانی مردم هزینه می‌کند، اظهار کرد: درآمدزایی برای باشگاه‌ها از چهار شیوه انجام می‌گیرد. اولی حق پخش تلویزیونی که در کشور ما وجود ندارد. دومی بلیت فروشی است که درآمد ناچیزی دارد. اسپانسر و فروش محصولات نیز منابع دیگر کسب درآمد هستند.

نصیرزاده گفت: در دنیا بعد از بانک و بیمه، بیشترین درآمد در ورزش و فوتبال است، ولی ما هیچ درآمدی در این حوزه نداریم و سالانه صدها میلیارد تومان هم خرج می‌کنیم. صداوسیما برای پخش دو بازی در فصل ۳۲ هزار میلیارد تومان درآمد دارد، ولی ریالی از آن را به فوتبال نمی‌دهد.

وی با بیان این‌که دو سه باشگاه خصوصی در کشورمان هستند که براساس علاقمندی مالکانشان اداره می‌شوند، گفت: باشگاه‌‌داری درآمد ندارد و ما حتی از مالیات هم معاف نیستیم. خوشبختانه با امضای قرارداد امروز، باشگاه تراکتور هفت درصد در شرکت معدنی سهامدار می‌شود. 

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص آخرین وضعیت تیم نیز گفت: فعلاً درخواست کادرفنی تیم، برخلاف برخی گمانه‌زنی‌ها، هافبک دفاعی و یا فوروارد نیست، می‌خواهیم بازیکنی در پست وینگر جایگزین محمد قنبری کنیم. کادرفنی در اردوی ترکیه بازیکنان مختلفی را در پست هافبک دفاعی محک زده و مشکلی از این حیث وجود ندارد. یادمان نرفته که بازیکنی همچون رضا اسدی با تغییر پست، به موفقیت‌های کنونی دست یافته است. 

وی با اشاره به مصدومیت و عمل جراحی قنبری، افزود: احتمالاً او را تا پایان فصل در اختیار نداشته باشیم. جذب بازیکن خارجی برای تیم متفاوت‌تر از بازیکن داخلی است. بازیکن خارجی تا زمانی که قرارداد بسته نشود، نمی‌آید. قرارداد «رومل کیوتو» را نیز بر اساس سوابق گذشته به گونه‌ای منعقد کرده بودیم که در صورت عدم رضایت کادرفنی، از تیم جدا شود. بازیکن خیلی خوبی بود، ولی به مرز آمادگی نرسیده بود.

نصیرزاده ادامه داد: حضور چند بازیکنی که در فضای مجازی نامی از آن‌ها برده می‌شود، صحت ندارد. فعلاً بازیکن برزیلی که در لیگ تایلند بازی می‌کند، مدنظرمان قرار دارد.

پایان پیام/۶۰۰۱۷
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدثبت شده در سایت روزنامه مسرور طی شماره 3746 توسط mjtsuq و در روز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت 01:19:56
© Copyright 2024 http://masruronline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3745
23 / 11 / 1402 - 0:16

زنوزی: با نظر خمز یک وینگر خارجی جذب می‌شود

به گزارش روزنامه مسرور، محمدرضا زنوزی مطلق اظهار داشت: یک بار به من پیشنهاد دادند که یکی از شرکت‌هایم حامی تیم ملی شود، ولی نپذیرفتم؛ چرا که یک شرکت نمی‌تواند حامی تیم ملی شود. تیم ملی آن قدر بزرگ است که خود حامی شرکت می‌شود. اکنون تراکتور با حدود ۴۰ میلیون هوادار، حامی من است


به گزارش روزنامه مسرور، محمدرضا زنوزی مطلق اظهار داشت: یک بار به من پیشنهاد دادند که یکی از شرکت‌هایم حامی تیم ملی شود، ولی نپذیرفتم؛ چرا که یک شرکت نمی‌تواند حامی تیم ملی شود. تیم ملی آن قدر بزرگ است که خود حامی شرکت می‌شود. اکنون تراکتور با حدود ۴۰ میلیون هوادار، حامی من است و قدردانشان هستم.

وی در پاسخ به این سوال که اولین درآمد باشگاه از این پروژه چه زمانی خواهد بود؟ گفت: احداث کارخانه کنسانتره دو الی سه ماه آتی آغاز می‌شود. به نظرم ۹ ماه تا یک سال آینده این پروژه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. فاز دوم پروژه که گسترده‌تر است، پس از پایان فاز اول، طی ۱۵ ماه اجرا خواهد شد.

ایجاد درآمد پایدار برای باشگاه تراکتور

مالک باشگاه تراکتور با بیان اینکه پروژه شرکت معدنی آذر مس کان ایرانیان برای تراکتور درآمد پایدار خواهد داشت، گفت: ما در تراکتور به دنبال ایجاد درآمد پایدار هستیم تا دغدغه هواداران از حیث تزریق پول به باشگاه، رفع شود. برخی از هواداران فکر می‌کردند با رفتن تیم به مس که شبه دولتی بوده، خیالشان راحت می‌شد، اما اکنون مس در تأمین هزینه‌های باشگاه‌داری با مشکل مواجه شده و سهام‌داران از سرمایه‌گذاری این شرکت در فوتبال گلایه دارند. آنجا زنوزی وجود ندارد که به خاطر عشق و علاقه به مردم منطقه، بگوید از جیبم خرج می‌کنم. تراکتور را در معادن و شرکت‌های دیگر سهام‌دار می‌کنیم تا این باشگاه در سه سال آینده به درآمدهای خود متکی شود.

با نظر کادرفنی، وینگر خارجی جذب می‌شود

وی در خصوص نگرانی هواداران در خصوص نقل و انتقالات تیم، گفت: فصل گذشته تیم را تقویت کرده و نتایج خوبی کسب کردیم. امسال نسبت به سال گذشته تیم متفاوت‌تری داریم و ۹۰ درصد تراکتور شامل تغییر و تحولات شده است. معتقدم به جز سه بازی اول که به خاطر ناهماهنگی بازیکنان، مشکلاتی داشتیم. در برخی بازی‌ها باخت‌های بدی داشتیم و می‌توانستیم حدأقل مساوی کسب کنیم. اکنون رتبه تیم خوب بوده و یک بازیکن خارجی جذب می‌شود. مربی در پست وینگر بازیکن می‌خواهد و طبق اعلام آقای نصیرزاده، سه الی چهار گزینه داریم که یکی از بازیکنان مدنظر مصدوم بود و رضایت‌نامه یکی دیگر از بازیکنان مدنظر را باشگاهش صادر نکرد. جذب بازیکن خارجی هنوز قطعی نشده، ولی در حال انجام است.

وی تأکید کرد: هواداران تراکتور در ۲۵ سال گذشته به کل شهرهای ایران یاد داده‌اند که طرفدار تیم شهر خود باشید نه تیم‌های پایتخت. این فرهنگ را باشگاه بزرگ تراکتور ایجاد کرده و به تمامی شهرها تسری داده است.

پایان پیام/۶۰۰۱۷
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدثبت شده در سایت روزنامه مسرور طی شماره 3745 توسط mjtsuq و در روز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت 00:16:53
© Copyright 2024 http://masruronline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3743
22 / 11 / 1402 - 23:18

زنوزی: باشگاه تراکتور سهام‌دار معدن مس شد

به گزارش روزنامه مسرور، محمدرضا زنوزی مطلق مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره گروه توسعه سرمایه‌گذاری دریک گفت: هواداران تراکتور به دنبال این بودند تا شرکت مس که شبه دولتی است، این باشگاه را خریداری کند، ولی برعکس این موضوع رخ داد و اکنون باشگاه تراکتور سهام‌دار یکی از بزرگترین معادن مس کشور شد. زنوزی با


به گزارش روزنامه مسرور، محمدرضا زنوزی مطلق مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره گروه توسعه سرمایه‌گذاری دریک گفت: هواداران تراکتور به دنبال این بودند تا شرکت مس که شبه دولتی است، این باشگاه را خریداری کند، ولی برعکس این موضوع رخ داد و اکنون باشگاه تراکتور سهام‌دار یکی از بزرگترین معادن مس کشور شد.

زنوزی با بیان اینکه سهام‌دار شدن باشگاه تراکتور در این پروژه باعث خوشحالی مردم می‌شود، گفت: برخی از هواداران تراکتور دنبال این بودند که شرکت مس ایران، باشگاه تراکتور را خریداری کند، اکنون خود تراکتور صاحب معدن شد. از مدیران گروه درخواست کرده‌ام شرکت سرمایه‌گذاری ثبت شود و طبق قول شش سال گذشته، هواداران تراکتور از منافع تراکتور بهره‌مند شوند. 

مالک باشگاه تراکتور با بیان اینکه ما از نظر قانونی هیچ وظیفه‌ای برای مشارکت در حوزه اجتماعی نداریم، گفت: دَریک در بسیاری از حوزه‌های اجتماعی ورود کرده که هیچ منتی نداشته و نمی‌خواهم به تمامی این موارد اشاره کنم. ما به صورت دلی در ورزش هزینه می‌کنیم. جایگاه کنونی‌ام را مدیون این مرز و بوم هستم و بر خود وظیفه می‌دانم هزینه اجتماعی آن را پرداخت کنم. سالانه ۴۰۰ الی ۵۰۰ میلیارد تومان برای تراکتور هزینه می‌شود. دولت مرا برای این کار مکلف نکرده و کسی هم برای این کار فشار نمی‌آورد. به صورت دلی این هزینه را انجام می‌دهم.

وی با بیان اینکه شرکت هواپیمایی آتا یکی از پایه‌های توسعه استان در ۱۵ سال اخیر است‌، عنوان کرد: وجود شبکه حمل و نقل از ملزومات توسعه یک منطقه است. راه‌اندازی شرکت هواپیمایی آتا در زمان آقای سبحان اللهی شروع شد، در دوره آقای معمارزاده ادامه یافت و زمانی که آقای بیگی استاندار آذربایجان شرقی بود، با تلاش ایشان و حمایت همه جانبه مرحوم آیت الله شبستری این شرکت ایجاد شد و اکنون باعث رونق و توسعه استان شده است؛ به طوری که روزانه اساتید، مهندسان، سرمایه‌گذاران و مسئولان زیادی از طریق پروازهای آتا یک روزه به تبریز سفر می کنند و برمی‌گردند. فراموش نکرده‌ایم که در گذشته برای رزرو بلیط هواپیما، هفته‌ها تلاش می‌کردیم، ولی اکنون مشکلی از این حیث وجود ندارد.

پایان پیام/۶۰۰۱۷
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدثبت شده در سایت روزنامه مسرور طی شماره 3743 توسط mjtsuq و در روز یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت 23:18:56
© Copyright 2024 http://masruronline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3741
22 / 11 / 1402 - 12:11

حضور گسترده جامعه ورزش آذربایجان‌شرقی در جشن ۴۵ سالگی انقلاب

به گزارش روزنامه مسرور، راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده ملت شریف آذربایجان‌شرقی در شهرهای مختلف این استان برگزار شد. جامعه ورزش استان آذربایجان‌شرقی هم در کنار ملت غیور و شهیدپرور استان در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن حضور داشته و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند. در تبریز مدیر کل ورزش


به گزارش روزنامه مسرور، راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده ملت شریف آذربایجان‌شرقی در شهرهای مختلف این استان برگزار شد.

جامعه ورزش استان آذربایجان‌شرقی هم در کنار ملت غیور و شهیدپرور استان در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن حضور داشته و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

در تبریز مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی به همراه معاونین و کارکنان این اداره، رئیس اداره ورزش و جوانان تبریز، روسای هیات‌های ورزشی استان، ورزشکاران و قهرمانان ورزش استان آذربایجان‌شرقی به همراه پیشکسوتان ورزش با حضور راهپیمایی ۲۲ بهمن، یاد و خاطره شهیدای انقلاب اسلامی را گرامی داشته و با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

این گزارش حاکیست در تمامی شهرستان استان آذربایجان شرقی جامعه ورزشی حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشتند.

پایان پیام/۶۰۰۱۷

 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدثبت شده در سایت روزنامه مسرور طی شماره 3741 توسط mjtsuq و در روز یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت 12:11:44
© Copyright 2024 http://masruronline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3740
21 / 11 / 1402 - 0:28

وزیر ورزش: کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز بررسی می‎‌‌شود

به گزارش روزنامه مسرور، کیومرث هاشمی امروز با اشاره به سفر یک روزه خود به آذربایجان شرقی و بازدید خود از ورزشگاه یادگار امام تبریز و پیست دوچرخه سواری این مجموعه اظهار داشت: گروه‌های کارشناسی را برای بررسی چمن این ورزشگاه اعزام خواهیم کرد که مبنای کار ما خواهد بود و اگر بنا تعویض چمن


به گزارش روزنامه مسرور، کیومرث هاشمی امروز با اشاره به سفر یک روزه خود به آذربایجان شرقی و بازدید خود از ورزشگاه یادگار امام تبریز و پیست دوچرخه سواری این مجموعه اظهار داشت: گروه‌های کارشناسی را برای بررسی چمن این ورزشگاه اعزام خواهیم کرد که مبنای کار ما خواهد بود و اگر بنا تعویض چمن باشد آن را تعویض خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه تعویض چمن زمان برخواهد بود، گفت: تراکتور باید در این مدت به دنبال زمین دیگری برای انجام بازی‌های خانگی باشد.

هاشمی در مورد پیست دوچرخه سواری این مجموعه نیز گفت: این پیست یکی از استانداردترین پیست‌های دوچرخه سواری کشور است اما به دلیل موقعیت مکانی امکان استفاده حداکثری از آن وجود ندارد، برای استفاده از این پیست نیاز به دیوارکشی دور این آن داریم که ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه دارد.

هاشمی مشکل اصلی ورزشگاه‌های سطح کشور را توسعه و نگهداری آنها اعلام کرد و گفت: ورزشگاه یادگار امام یکی از این ورزشگاه‌هاست و طبق اعلام مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی شهرداری آماده است تا نگهداری این مجموعه را بر عهده بگیرد و ما نیز آماده هستیم اقدامات این کار را انجام دهیم.

وی ادامه داد: در هیئت دولت مشکلی در این زمینه نداریم و هر ارگانی که آماده است و می‌تواند در نگهداری ورزشگاه‌ها هزینه کند ما پیگیر درخواست آنها خواهیم بود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: میزبانی رقابت‌های بین‌المللی بسیار مهم است و وزارت ورزش و جوانان نسبت به این موضوع تاکید دارد. تبریز ظرفیت‌های بسیاری در این زمینه دارد و می‌تواند در چندین رشته ورزشی میزبانی کند.

پایان پیام/ض
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدثبت شده در سایت روزنامه مسرور طی شماره 3740 توسط mjtsuq و در روز شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت 00:28:57
© Copyright 2024 http://masruronline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر